Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Автор Тема: Зачарована десна  (Прочитано 14881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nazarg

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Зачарована десна
« : Листопад 10, 2008, 12:14:07 am »

Добрий день. Я новачок на вашому сайті, тому прошу не судити строго. Знайдой я в екселівському файлі, що на фтп сервері такий рядок 390   д/ф "Зачарована Десна" Олександр Довженко   Укр            19'35"   3000-n   УТР   +J36   465   Культура   Кіно      d045
Цей фільм я вже шукаю біля 3-х років, нажаль знаходив лише згадки. І тут бачу що він існує фізично, нажаль на самому сервері я його не знайшов, можливо погано шукав, підкажіть будь-ласка як і де його можна скачати, які умови і т.д.
Записаний

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
Re: Зачарована десна
« Reply #1 : Листопад 12, 2008, 12:13:20 am »

Взагалі - той екселівський перелік то є мій приватний відео-архів, і він випадково потрапив до загального перегляду.
Якщо Вам потрібен художній фільм-кіноповість "Зачарованная Десна" знятий у 1964 році по сценарію Олександра Довженко, режисером Юлією Солнцевою (жінкою Довженка), то його у мене немає. Я й сам не проти переглянути, хоча там скоріш за усе рос-мова.
А я маю запис з телеканалу УТР (посередньої якості) файл: ZacharovanaD.mpg    д/ф "Зачарована Десна" , розмір: 465Mb, тривалість:  19'35" . Як тільки у мене з'явится прямий доступ до ftp (нажаль чоботар і сам без чобіт) закину.
Записаний
Є ще порох в порохівницях.

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
« Reply #2 : Листопад 12, 2008, 12:56:19 am »

А ось дуЖЖе цікава інформація:    <КОМЕРСАНТъ>  УКРАЇНА   № 213 от 27.11.2006, ПН

Культурна спадщина

Річницю смерті Олександра Довженко відзначили в Будинку кіно.

В п'ятницю в Києві відзначали 50-ліття з дня смерті режисера Олександра Довженко. У столичному Будинку кіно були представлені чергова книга про режисера і документальний фільм про зйомки його останньої роботи. Головною подією стала презентація проекту "Кіноспадщина Олександра Довженко" – першої антології його фільмів, випущеної на DVD.

До збірки увійшли 22 картини – 11 режисерських робіт, фільми, зняті по його сценаріях (серед них – "Зачарована Десна" Юлії Солнцевой), а також ряд документальних фільмів. Всі картини були переозвучені і оцифровані в Національному центрі Олександра Довженко. Також була презентована книга "Зачарований Десною" Василя Марочки, який спробував написати історичний портрет Олександра Довженко (згідно із заповітом його другої дружини Юлії Солнцевой, його особистий архів буде відкритий лише в 2020 році).

В рамках заходу відбулася українська прем'єра документального фільму російського документаліста Іллі Іванова "Американська трагедія Олександра Довженко" про роботу режисера над фільмом "Прощай, Америка!", зйомки якого були перервані в 1951 році по указу сталіна.

В п'ятницю президент Віктор Ющенко видав указ "Про увічнення пам'яті Олександра Довженко", яким між іншим передбачається створити спеціальну комісію для вирішення питання про перезаховання Олександра Довженко і його дружини Юлії Солнцевой на Україні (зараз прах режисера і його дружини покоїться на Новодевічему кладовищі у Москві).
Записаний

nazarg

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #3 : Листопад 13, 2008, 11:54:45 pm »

Як тільки у мене з'явится прямий доступ до ftp (нажаль чоботар і сам без чобіт) закину.
Буду вельми вдячний
Записаний

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
« Reply #4 : Листопад 25, 2008, 02:28:05 pm »

Закинув фільм "Зачарована Десна" про Зачаровану Десну. Нажаль при трансляції було обрізано кінець !
Записаний

христя

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : Грудень 06, 2008, 06:10:14 pm »

ой а можна і зі мною поділитися бо дуже хочеться переглянути.. хоча б шматочок)))))))))))))))))))))))))))
нарешті , знайшла)
« Останнє редагування: Грудень 06, 2008, 06:25:14 pm від христя »
Записаний

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
« Reply #6 : Грудень 06, 2008, 10:19:45 pm »

ой а можна і зі мною поділитися бо дуже хочеться переглянути.. хоча б шматочок)))))))))))))))))))))))))))
нарешті , знайшла)
Вибачте Христино! Не зрозумів - Ви ще шукаєте, чи уже зачаровані ?
Записаний

dziadukh

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : Січень 04, 2011, 03:14:04 pm »

не можу знайти на фтп сервері... фільм ще досі там?
Записаний