Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Автор Тема: проекти  (Прочитано 2640 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Українка

• Newbie
  • *
  • Русифікаця - геноцид України
    • ICQ Messenger - 435421270
    • Перегляд профілю
проекти
« : Липень 30, 2008, 07:48:29 pm »

розумію, що сьогодні мало говорити, - треба діяти! пропоную вносити сюди пропозиції щодо покращення ситуації в Україні у всіх аспектах нашого розвитку. може хтось візьметься щось з наших ідей виконувати, а може і самі, власними силами постараємося...

от, наприклад, введу першу ідейку... мене просто найбільше болить те, що зникає наша мова... пропоную хороші українські і справді цікаві книжки та фльми розповсюджувати на сході, півдні.... (словом, на територіях, де ця проблема є особливо гострою) у дитячих будинках для дітей-сиріт, наприклад. таким чином і виховуватимемо наступне покоління і популяризуватимемо українське і якесь задоволення, мабуть, в діток залишиться...
Записаний
Від чорта одхрестишся, а від москаля не одмолишся...

yuren

• Administrator
  • Full Member
    • ICQ Messenger - 122328501
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: проекти
« Reply #1 : Липень 31, 2008, 12:04:05 am »

Я не проти ;)
Записаний

Горобець

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
    • Зробимо Країну Україною
« Reply #2 : Серпень 04, 2008, 06:56:28 pm »

Українка, ласкаво прошу в армію волонтерів ініціативної групи "Зробимо Країну Україною": http://nbb.com.ua

Ще, подібною діяльністью займається "Українська Національна Асоціація".

На жаль, більше організацій мені не відомо. ...є ще одна відкрита інтернет-спілка молоді, вони розроблять проекти корисних законопроектів і таке подібне, офіційно співпрацюють з урядом. Якщо не помиляюсь - "Ідеальна Країна" чи "Ідеальна Україна".

Українка, а якою Ви хотіли би бачити Україну?
Записаний

Українка

• Newbie
  • *
  • Русифікаця - геноцид України
    • ICQ Messenger - 435421270
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : Листопад 25, 2008, 07:07:57 pm »

хм.. яке питання... можу наукову роботу написати))))))
хочу українську Україну. хочу щоб зимою дівчата закутувались в ті ж величезні хустки і ходили колядувати. хочу, щоб на Новий рік згадували ще й Бандеру. хочу, щоб кожен посадив дуба. хочу, щоб в книгарнях були українські книги. хочу, щоб мої діточки в школі вчили на пам"ять "Енеїду", а не "У лукомор"я дуб зелений"... хочу щоб ми нарешті проявили наш потенціал. в нас ж найбагатша земля!!! хочу, щоб моя Україна була незалежна від когось.... я стільки всього хочу, що і не перерахувати...  ::)
Записаний
Від чорта одхрестишся, а від москаля не одмолишся...