Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Автор Тема: Потрібна допомога  (Прочитано 19366 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

FIDOretano

• Jr. Member
  • **
    • ICQ Messenger - 489996195
    • Перегляд профілю
Re: Потрібна допомога
« Reply #30 : Березень 26, 2008, 11:38:09 pm »

Допоможіть мені якою-небудь методою озвучування, якимись практичними порадами (відстань до мікрофона, швидкість читання, підготовчі роботи: читання тексту вголос, розставляння наголосів, зупинок тощо). Ось це мені треба, бо я вже замахався перші два уступи переозвучувати.
Записаний
Для мiжнаpодного спiлкування потpiбна мiжнаpодна мова (2:4634/3.32)

Smoke

• Jr. Member
  • **
    • ICQ Messenger - 270905165
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #31 : Квітень 07, 2008, 02:02:50 am »

Цитувати
Цитата
Допоможіть мені якою-небудь методою озвучування, якимись практичними порадами (відстань до мікрофона, швидкість читання, підготовчі роботи: читання тексту вголос, розставляння наголосів, зупинок тощо). Ось це мені треба, бо я вже замахався перші два уступи переозвучувати.

Буде мікрофон... і собі спробую... бо підбивають :)
Записаний

katolik

• Newbie
  • *
  • "Наша основна мета - наближення до Бога!"
    • Перегляд профілю
    • katolik
    • Email
« Reply #32 : Червень 17, 2008, 05:52:08 am »

Слава Ісусу Христу! - Слава Україні!
Любі, у Христі, брати й сестри, я теж маю велике бажання допомогти Вам у розбудові такого чудового сайту. Дотепер я від Вас лише брав і брав немало для своїх сайтів:
http://katolik.host1gb.ru/
http://katolik.mylivepage.com
http://preobrajgospodnie.blogspot.com/
а тепер хочу поділитися з Вами усім, що в мене є, а є теж немало і здебільша україномовних файлів, бо сам до свого, рідненького не байдужий. Але зараз просто в мене є невеличка проблема. яку я, з Божою допомогою, незабаром усуну, це - остання сесія (як останній бій) в УКУ, 30 червня їхатиму до Галіцузії, у місто Лева аж на цілий місяць. Бо сам я - "безбашенний" східняк, а українську мову вивчив щойно у 1990 році, а до того белькотів на абщєпанятном язикє, та Бог інакше розпорядився мною і спочатку, покликав мене, негідного, як українця, а потім, як християнина. І тепер я є те, що Господь з мене зліпив...
Пробачте, будьласка, за такий об`ємний відступ від основної теми. Отже зараз допомагатиму мало, а як приїду додому (в "місто імені чекіста")  - допомагатиму більше, бо є нагальна потреба в тому, щоб такі сайти як ВАШ якісно і кількісно зростали, бо цим Ви привносите свою лепту у відродження України та духовного рівня українців.
З повагою, любов`ю і благословенням р.Б. Андрій.

Записаний
"Наша основна мета - Наближення до Бога!"
С. Бандера

Горобець

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
    • Зробимо Країну Україною
« Reply #33 : Червень 22, 2008, 09:34:42 pm »

katolik, ...дуже натхненно.
Записаний

igor-com-ua

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : Вересень 24, 2008, 06:14:53 pm »

Залив трохи творчості Львівської групи RequieM. НЕ ПЛУТАТИ з однойменною російськомовною групою.
Маю ще кілька ГБайт української рок музики та записи кількох передач "Український Rock'n'Roll".
Заливати?
Записаний

Горобець

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
    • Зробимо Країну Україною
« Reply #35 : Жовтень 13, 2008, 09:18:03 am »

Залив трохи творчості Львівської групи RequieM. НЕ ПЛУТАТИ з однойменною російськомовною групою.
Маю ще кілька ГБайт української рок музики та записи кількох передач "Український Rock'n'Roll".
Заливати?
Звичайно! "Україніка" вже перетворилася на сервер що в закладках кожного українця. Ми завжди тут сподіваємось знайти те що потрібно.
Записаний

Nefesh

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : Лютий 03, 2009, 03:48:52 pm »

Большое спасибо вам за ресурс.
Скажите, а почему, если раньше мне удалось по ftp скачать несколько файлов, то теперь при переходе по ссылке "Завантажити FTP" выскакивает окно с требованием аутентификации: имя пользователя и пароль?
Записаний

[Богдан]

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #37 : Травень 14, 2011, 11:50:33 pm »

Вітаю!
Якщо є ще хто живий на цьому сайті то дуже добре, а то видно, як сайт помирає ще не народившись, подібно до всього українського.
Хотілося б допомогти в розвитку сайту, бо сайтом, а тим більше порталом його назвати важко.
Єдина перевага - це хоч якийсь вибір відео і аудіо файлів українською на серверах.
Нікуди не годиться така закачка, яка тут організована, як це фтп-закачка для користувачів. І це в 2011 році!!!
Я маю достатні знання в html,css,js,php. Використовую різноманітні js фреймворки та системи управління сайтом, таку, як у вас досить часто ;). Цікавлюся новинками у цьому.
Створив та підтримую декілька сайтів для різних організацій, не потужні портали, проте вони ефективно працюють.
Теж саме можна зробити з вашим.
Можу допомогти, чи навіть сам би підтримував та розкручував сайт на добровільній основі.
Тут безцінний матеріал, який нажаль розвинений мало.
Жаль, що ви це закинули.
Є бажання "вставайте", я знаю, як можна все виправити. Не чекайте, що найдуться інвестори, їх ніколи не буде в такій ніші.
Якщо є воля продовжувати добру справу безкоштовно - зробимо це...
Зацікавить моя пропозиція пишіть - maslyb[соб]gmail.com
Записаний

romkus

• Newbie
  • *
    • ICQ Messenger - 298296916
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : Червень 15, 2011, 10:09:03 pm »

...Нікуди не годиться така закачка, яка тут організована, як це фтп-закачка для користувачів...
А що поганого в FTP?.. Хіба що сервер доступний (був доступний...) усім, і, мабуть, не витримав лихої долі, та ще сортувати важко все те що присилають (до речі, як тепер отримати туди доступ?.. хоча... невеликий з мене поки що закачувач...) Мені він подобався. А щодо оформлення і анотацій - правда. ...Це Ви так вигляд оновили? Приємні почуття...
Записаний

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
« Reply #39 : Жовтень 31, 2012, 10:05:22 am »

УВАГА! На сайті з листопада 2012 розпочалася оптимізація. Буде видалено деякі малозначимі матеріали, які виставлялися на початку формування сайту, так би мовити "на пробу", а також ті загальновідомі речі, якими заповнено весь інтернет (на жаль розмір сервера не гумовий). Також монстро-подібні *.mpg (MPEG2) файли буде переконвертовано у *.avi (MPEG4). Так що не панікуйте, коли не працюватимуть деякі посилання з пошуковиків та каталогів, а попробуйте зробити пошук ручками безпосередньо на сайті. З повагою, команда ukraine.ck.ua-ків.
Записаний
Є ще порох в порохівницях.