Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Автор Тема: Тут буде флудильня... =)))  (Прочитано 14179 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WolfUA

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Тут буде флудильня... =)))
« Reply #30 : Січень 29, 2008, 12:15:05 pm »

Я можу рекламувати, але тільки в одному містечку де реклама не дасть толку. Можу прорекламувати по інших форумах, але зазвичай такі реклами навіть не читають (в крайньому випадку я і мої знайомі не читаємо). Можу рекламувати серед друзів і знайомих, але це хай 10-20 ну хай 30 чоловік і все.

Думаю, що по одинці ніхто з нас не зможе якісно розрекламувати у великому місті де реклама буде мати найкращий результат. Тому напевно потрібно об’єднатися. Я не маю на увазі створити єдиний рахунок, це неможливо буде контролювати.
Наприклад маю такий варіант:
Багато студентів їздить маршрутками.
Взагалі нам рекламу потрібно орієнтувати саме на таку вікову категорію і на молодшу.
Але в першу чергу на студентів оскільки вони будуть творити Україну у наступні роки.

Наприклад вартість реклами у громадському транспорті коштує 200 грн./місяць зібралися 10 чоловік що проживають у Черкаській області скинулися по 20 грн. і є реклама.

Хто ще має які варіанти.
Записаний

zjuzjuka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #31 : Лютий 23, 2008, 12:34:33 pm »

файно!!!!!!щиро дякую всім хто зроБив цей сайт!!!!!!!!!найшла стільки всього,а насамперед фільми Миколайчука і з Миколайчуком!!!!!дякую!!!!!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!! :)
Записаний
.........

Холод

• Newbie
  • *
  • Архіваріус
    • Перегляд профілю
    • Україніка
    • Email
« Reply #32 : Лютий 27, 2008, 04:09:04 pm »

найшла стільки всього,а насамперед фільми Миколайчука і з Миколайчуком!!!!!дякую!!!!!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!! :)
Скоро закину ще декілька фільмів про долю та творчість Івана Миколайчука та Леоніда Бикова. Вийдемо з аварії на сервері, то накидаю. Чекайте!
Записаний
Є ще порох в порохівницях.

орко

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : Лютий 12, 2009, 02:41:41 pm »

Як скопіювати - "Вперед за скарбами Полуботка  !"   Допоможіть!   Слава Україні !
Записаний