General Category > Українська музика

Хоч і не музика, але українське....

(1/2) > >>

Волинянин:
От ще дивлюсь, є на вінчестері Лесь Подерв"янський...  Не музика, звичайно, але  чи варто викласти ??  Ненорматив, одначе....  Хоча по приколу часом послухати й варто...  ;)

yuren:
І в мене є  ;)
Я хотів викласти, але було вирішено що поки не варто :)

Щодо "Ніни Матвієнко", якщо вам не важко - то заливайте, подивимось.

Nata:
І в мене він теж є, і ще в кількох друзів. Якщо він все таки користується якоюсь популярністю і багато хто його чув, то чому б його не вивантажити. А людина сама приймає рішення слухати таке, чи ні. Особисто мені він не подобається, може я просто цього не розумію, але я за повну свободу на сайті. Не розумію, для чого намагатися приховувати те, про що і так всі знають і говорять. А для тих, хто вважає це погане. Ну так правильно, все пізнається в порівннянні. Щоб оцінити хороше, треба послухати погане....

Волинянин:
Ну, от в багатьох таке є...  Де в чому погоджуюсь з Вами, а  де в чому - ні. От в мене є книжка Леся Подерв"янського. Тверда палітурка, наклад -1000 примірників, - майже раритет,можна почитати й посміятися. Коли прийшла книга (виписував через Інтернет), то було там все заклеєно, попередження, що містить ненормативну лексику, майже опломбовано.. ;D А викладати на сайті, зважаючи на те, що доступ має практично кожен, хто захоче скачати, в т.ч. діти- я думаю, не варто. І так вистачає навкруги того всього.

FIDOretano:
викладайте. я його шанувальник!!!
Але обов"язково попередьте можливого слухача, що там ненорматив

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version