Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - RomadinR

Сторінок: [1] 2
1
Різне / UA DAY 2011
« : Листопад 09, 2011, 12:33:55 am »
Вітаю всіх українців і українок з міжнародним Днем української мови та писемності!Пропоную приєднатися до акції "UA DAY 2011 – святкуємо разом"

2
Надибав цікавий ресурс http://hurtom.com/. Пишуть, "сайт підтримки всього українського". Є каталог дубльованих українською фільмів. Правда, роздаються torrent'ом. Деякі з них уже звантажую. Як добіжать - закину :-)

4
Документальні фільми / Re: Каталог Фільмiв.xls
« : Травень 21, 2008, 08:46:45 pm »
Ну, дещо зі списку можете взяти прямо тут. "Молитва за гетьмана..." точно є. Раджу по FTP. (ftp://ukraine.ck.ua/). Частину, думаю, має пан Холод. Зверніться до нього, можливо він міг би записати на диски та якось Вам передати...
Все, що є, викласти не можна - вінчестери не гумові ж :-).

5
Різне / Re: Наша улюблена Україна
« : Березень 18, 2008, 09:23:14 pm »
Як романтично...
А, до речі, що означає Ваш нік?

6
Різне / Re: Словничок патріота
« : Березень 17, 2008, 07:58:42 pm »
Зовсім нічого?
Тоді спробую простіше. Фізично, каталог на диску - це спеціальний файл. Файл вже точно не може містити сам себе :-) Він може містити посилання на себе, але посилання - то інший файл.
Ще одне зауваження. Я вже писав раніше, що немає взаємно однозначної відповідності між файлом і документом, текою і каталогом. Наприклад, документ може фізично на диску зберігатися у вигляді каталога, чи, навіть, кількох каталогів (документ FineReader`а). Тека (чи, навіть, кілька) може зберігатися на диску у вигляді одного файла (наприклад, всі теки Outlook або The Bat зберігаються у одномі файлі).

Чому буде проблема, якщо каталог міститиме сам себе? Та тому, що при відкритті його якою-небудь "розумною" програмою на зразок Explorer`а (Проводніка) у Вікнах, операційна система просто зависне, вичерпавши всі ресурси на біг по колу :-)

7
Щось я Вас не дуже розумію, пане Silent. У першому дописі Ви звинувачуєте організаторів у тому, що
Цитувати
ви патріоти лише тоді, коли діло стосується росії
, а в наступному пропонуєте
Цитувати
замість того, щоб разом з росіянами взаємно поливати багнюкою один одного, згадати про те, що ми єдина нація
То визначіться вже, що нам робити ;)

А віра в Христа стала патріотичною (в політичному розумінні слова) з часів хрещення Русі Володимиром.

Мені було б дуже цікаво подискутувати з Вами з приводу релігій, але прошу Вас арґументувати Ваші висловлювання. Наприклад, про
Цитувати
богів, в котрих наші предки вірили багато десятків тисяч років до нього
- звідки інформація?
Цитувати
Якщо дадуть куди викласти матеріал на цьому сайті - спробую це зробити.
Який саме матеріал Ви хочете викласти?

8
Різне / Re: Історія
« : Березень 01, 2008, 03:33:16 pm »
1 "Велесова книга"- 40000 років до різдва христового  стародавні праукраїнці, одна з гілок арійців, до них також відносять індійців німців австріяк.
(Слово "праукраїнці" виділене мною).
Я чомусь вважав, що в той час жили праслов'яни...

Я так розумію, що вірус привласнення спільної історії дійшов і до наших істориків (чи "істориків", не знаю, як правильно таких називати)... Ви ще скажіть, що "Велесова книга" чистою літературною українською написана  ;D

А де ж, власне, руси, поляни, древляни і іже з ними? Чи у Київській Русі українці жили? ;-)

9
Україніка / Re: Завантаження через ФТП
« : Лютий 18, 2008, 01:52:17 am »
Заархівуйте і відправте - збережете свій час і канал сайту. Дякувати провайдеру, він чималий, але ж не безмежний. Архівувати краще архіватором 7zip.

10
Новини ukraine.ck.ua / Re: Потрібна допомога
« : Лютий 18, 2008, 01:28:37 am »
Ви так і не вирішили питання з тим, щоб можна було завантажувати у інкамінг не по одному файлу, а цілими теками? Тому що трафік у мене необмежений, а от часу вільного обмаль і сидіти тиркати по одному файлу дуже незручно.
Краще теку заархівувати (я б радив архіватор 7zip, він зберігає назви файлів і тек в Unicode, адміністратору менше роботи буде), і завантажувати архів, а не купу файлів.
Для Windows архіватор можна взяти тут. Якщо у Вас Linux - то вам достатньо скористатися програмами встановлення для Вашого дистрибутива. Назва пакунка, як правило, p7zip.

11
Різне / Re: Словничок патріота
« : Лютий 18, 2008, 01:19:49 am »
комусь краще діректорію називати папкою, комусь текою, але все ж таки білявці-студенці простіше пояснити що таке комп'ютерні тека і файл на прикладі фізичної теки і файлу, аніж розповідати про якісь химерні діректорії... так само технарю простіше пояснити що робить команда dir і чому нема команди foldr чи teka...
Ось тут дозволю собі з Вами не погодитися. За таку плутанину (directory/folder, каталог/тека) слід дати добрячого копняка перекладачам Windows - на їхню думку воно одне і те ж. Була досить довга дискусія з приводу цього на linux.org.ua. Те, що зберігається на носії не можна, по великому рахунку, звати "текою", бо це логічний, а не фізичний, рівень організації файлової системи. У теці можна зберігати документи (текстові, графічні, інші), які на фізичному рівні зберігаються одним файлом, кількома файлами, каталогом, групою каталогів... Тобто, між документом і файлом немає взаємно однозначної відповідності. Так само, між текою і каталогом (слово "директорія" тут вживати не доцільно, в українській воно має дещо інше значення. Наприклад, уряд наш так звався - Директорія) немає взаємно однозначної відповідності. Наприклад, у Windows є тека (не каталог!) "Стільниця" ("Рабочий стол"), яка містить "Диск С" (каталог у Windows не може містити "диск"), який, у свою чергу, містить каталог Windows (іноді, WinNT), у якому є каталог "Стільниця" (як фізичне представлення теки "Стільниця"), який містить спеціальний файл-посилання на "Диск С" :-) Таким чином, тека "Стільниця" містить саму себе :-) Каталог не може містити сам себе, бо то буде велика проблема файлової системи.
ну і якщо лишати, наприклад, технічну мову сантехніків такою якою вона є, то мені соромно буде навчати свою дитину тим що мутровий(або ж гайковий) ключ, то насправді "онта по....нь ..вая на вісімнадцять" з точки зору справжнього технаря...
Ну в українців, мабуть, в генах сидить страшенна необхідність до крайнощів! (Я б сказав, дитячий максималізм - "або все, або нічого") Мова ж не йде про ненормативну лексику!
Мова йде про те, що іноді мовники, не розуміючи суті і відмінності (чи деяких тонких технічних особливостей) технічних термінів намагаються із розумним виразом обличчя вчити "технарів" правильної технічної мови :-(

12
Різне / Re: Хакерська атака
« : Лютий 07, 2008, 07:47:07 pm »
Хакеру потрібна інформація.
Спірне питання. Залежить від того, кого називати хакером. Якщо мережевого хулігана, то його метою цілком може бути просто "зламати" Вашу систему,  просто ради спортивного інтересу.
Під будь-яку інформацію маскуєте саморобний "вірус", завдання якого знищити все що є на вінту. Найкращі хакери – це програмісти захисту, і будь-який програміст зацікавиться файлом з назвою …….. "Декодер паролів RAR архівів".
Ви можете сказати що антивірус зловить такий файл.
Так, зловить, але при умові якщо файл буде заражений вірусом, але якщо файл і буде вірусом, це інша справа.
Якщо хочете можу скинути пустий файл вам на почту.
А взагалі було б добре зібрати українську команду спеціалістів по захисту даних і дати відсіч ворогам.
Перш ніж щось робити, добре подумайте! Я, наприклад, не вважаю себе "великим гуру" програмування, але не такий дурний, щоб невідомі файлики (тим більше, отримані із настільки сумнівного джерела) запускать на своїй робочій системі. Як правило, всі інші більш-менш нормальні фахівці так роблять. Крім того, чи знаєте Ви якою ОС користується "хакер", щоб підсунути йому гостинця, який у нього спрацює? Може, Ви телепат? Тоді скажіть із якої ОС я писав цей допис ;-).
Особисто я віддаю перевагу хоч якимось діям, а не сидіти і ждати хто ще що зробить.
Щодо "якихось дій", то за пропоновані Вами дії можна гарно отримати по тому, що трохи нижче спини - читайте уважно законодавство, кримінальний кодекс зокрема. За ці дії можуть "пришити" кілька гарних гучних статей, наприклад, втручання у роботу автоматизованих систем обробки інформації, поширення шкідливого програмного забезпечення,...
Перш ніж щось робити, треба розібратися, що там відбувається, що за атака, на що атака спрямована. І уже в залежності від обставин звертатися до свого провайдера, до провайдера "хакера", до власника поштової системи чи до СБУ ;-)

13
Щодо MUI від відомої компанії (не до ночі згадуючи) - то якість перекладу там просто жахлива. Краще вже англійською користуватися. Я вже не кажу про термінологію, де змішали грішне з праведним.
Раджу всім переходити на Linux - тут, принаймні, ми можемо впливати на якість і повноту локалізації. І, крім того, є прекрасна можливість одночасно мати в системі кілька різних локалізацій, якщо це комусь потрібно.

14
Різне / Re: подяка
« : Лютий 03, 2008, 07:21:10 pm »
Все на місті );
Ну раз уже пішла така п'янка (в смислі, правка) ;), то або "на місці", або вкажи на яке місто ти його поклав (не на Черкаси часом? ) ;)

15
Наведу приклад.
(Навіяний дискусіями щодо дублювання фільмів українською).
От скажімо, українець зі сходу, який російською пояснює своєму несвідомому землякові, що у нормальній державі громадянин повинен мати можливість дивитися фільми державною мовою - він мислить по-українськи, по-державницьки. А інший, котрий українською у суді відстоює право сусідньої держави втручатися у наші внутрішні справи - то мислить він не по-українськи, хоч і висловлює свої думки українською.
Хоч зустрічав і інші думки. Дехто стверджує, що всі три варіанти рівнозначні: українською (мовою), по-українському і по-українськи...

Сторінок: [1] 2