Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Холод

Сторінок: [1] 2 3 4
1
Україніка / Оптимізація сайту 2012
« : Жовтень 31, 2012, 10:07:28 am »
УВАГА! На сайті з листопада 2012 розпочалася оптимізація. Буде видалено деякі малозначимі матеріали, які виставлялися на початку формування сайту, так би мовити "на пробу", а також ті загальновідомі речі, якими заповнено весь інтернет (на жаль розмір сервера не гумовий). Також монстро-подібні *.mpg (MPEG2) файли буде переконвертовано у *.avi (MPEG4). Так що не панікуйте, коли не працюватимуть деякі посилання з пошуковиків та каталогів, а попробуйте зробити пошук ручками безпосередньо на сайті. З повагою, команда ukraine.ck.ua-ків.

2
Новини ukraine.ck.ua / Re: Потрібна допомога
« : Жовтень 31, 2012, 10:05:22 am »
УВАГА! На сайті з листопада 2012 розпочалася оптимізація. Буде видалено деякі малозначимі матеріали, які виставлялися на початку формування сайту, так би мовити "на пробу", а також ті загальновідомі речі, якими заповнено весь інтернет (на жаль розмір сервера не гумовий). Також монстро-подібні *.mpg (MPEG2) файли буде переконвертовано у *.avi (MPEG4). Так що не панікуйте, коли не працюватимуть деякі посилання з пошуковиків та каталогів, а попробуйте зробити пошук ручками безпосередньо на сайті. З повагою, команда ukraine.ck.ua-ків.

3
Документальні фільми / Re: Украинский вертеп
« : Квітень 02, 2010, 05:07:47 pm »
Є дещо. Але воно зберігається у приватній колекції і не залито на сервер. Всього про колядки, Вертепи та Різдвяні пісні набереться десь приблизно зо три-чотири DVD. (Взагалі погано, що Ви не вказуєте звідки Ви є). Тому не знаєш, що конкретно порадити. Наприклад, у Києві зараз у Пирогові та на Мамаєвій слободі є можливість не тільки подивитися, але й самому "поводити козу" у гурті. Якщо Ви маєте вихід на супутникове ТБ - тоді взагалі  просто вмикаєте канали "УТР", або "Культура" і насолоджуйтесь : процентів 25 ефіру у ці дні віддано етнографіїї. Також є дуже сильні обласні телестудії, наприклад полтавський канал "Лтава". Спілкуйтесь, шукайте...

4
АУ!!! Есть кто живой?!
Усі живі - слава Богові!
Просто зараз літні вакації.
От коли універ зашевелиться, тоді й буде розмова.

5
Новини ukraine.ck.ua / Re: Нові надходження
« : Серпень 02, 2009, 12:23:42 am »
Чому б не виставити? Там що - пропаганда, чи щось погане?
Справа в тому, що цей фільм анонсував відомий Україноненависник "кабачник".
Подача інформації ведеться тенденційно. Випинається "великодержавне" (князівство) в противагу українству.
І мені дууу-жжее не хотілось-би виставляти цей фільм на загал, а також рекламувати "вузький прошарок анти-української інтелигенції".
Та й перемога цього фільму була грубо пошита білими (чорними) нитками.

6
Дубльовані українською / Re: Поможіть
« : Червень 21, 2009, 08:44:44 am »
Запитання незрозуміле!
Заходиш у головній сторінці на "Завантажити FTP" чи на "Завантажити HTTP" ,
знаходь потрібне і качай-качай-качай.

7
Художні кінофільми / Re: Зачарована десна
« : Грудень 06, 2008, 10:19:45 pm »
ой а можна і зі мною поділитися бо дуже хочеться переглянути.. хоча б шматочок)))))))))))))))))))))))))))
нарешті , знайшла)
Вибачте Христино! Не зрозумів - Ви ще шукаєте, чи уже зачаровані ?

8
Ноивий сайт української музика www.ukrmuz.ru.gg
Нажаль там половина посилань не працює, а те що є - то посилає за гроші. (развадняк.ру)

9
"УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ. ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ"   http://upa.in.ua/book/?page_id=19

У книзі мова йде про витоки та становлення армії, що завершилось до кінця 1944 року. Далі подається характеристика окремих аспектів функціонування УПА. Завершальні розділи книги розповідають про тривалу антирадянську боротьбу повстанців після 1944 року, про репресивні заходи радянської системи, спрямовані на те, щоб придушити визвольний рух, та про долю тих воїнів УПА, які потрапили в табори.

Авторський коллектив: В. В’ятрович, Р. Грицьків, І. Дерев’яний, Р. Забілий, А. Сова, П. Содоль
Львів, Центр досліджень визвольного руху, 2007

Велика книга альбомного формату – 352 сторінки.

10
Україніка / Re: Події на сервері
« : Листопад 27, 2008, 01:36:03 am »
Друзі. Наперед просимо вибачення за незручності.
 В ніч з 25 на 26 листопада буде проводитися переформатування та розподіл матеріалів по темам.

11
Художні кінофільми / Re: Зачарована десна
« : Листопад 25, 2008, 02:28:05 pm »
Закинув фільм "Зачарована Десна" про Зачаровану Десну. Нажаль при трансляції було обрізано кінець !

12
21 жовтня 2008 року у Львові, відбулася презентація художньо-документального фільму "Бандерівці", знятого з ініціативи та за сприяння Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Цей 40-хвилинний фільм висвітлює боротьбу українців за свою державу у першій половині минулого століття. Його створено насамперед для наших молодих сучасників - тих, хто хоче знати роками замовчувану правдиву історію своєї нації і своєї країни".

Фільм розповідає про події, пов'язані із Західноукраїнською Народною Республікою, про голодомор 1932-1933 років, про боротьбу УПА.  Уперше на екрані відтворено  за реальними подіями на реальній місцевості  бій дивізії "Галичина". "Ми прагнули розповісти, - сказав Любомир Горбач, - чому було створено цю дивізію і за що боролася вона насправді. Себто, щоб зруйнувати усі міфи про її формування".

Більше інформації тут : http://www.vosvoboda.info/ukr_txt005044.

Якщо хтось має цей фільм - діліться!

13
Хтось підкаже : чи реально завантажувати Торреном, коли зв'язок з мережою непостійний?

14
Художні кінофільми / Re: Зачарована десна
« : Листопад 12, 2008, 12:56:19 am »
А ось дуЖЖе цікава інформація:    <КОМЕРСАНТъ>  УКРАЇНА   № 213 от 27.11.2006, ПН

Культурна спадщина

Річницю смерті Олександра Довженко відзначили в Будинку кіно.

В п'ятницю в Києві відзначали 50-ліття з дня смерті режисера Олександра Довженко. У столичному Будинку кіно були представлені чергова книга про режисера і документальний фільм про зйомки його останньої роботи. Головною подією стала презентація проекту "Кіноспадщина Олександра Довженко" – першої антології його фільмів, випущеної на DVD.

До збірки увійшли 22 картини – 11 режисерських робіт, фільми, зняті по його сценаріях (серед них – "Зачарована Десна" Юлії Солнцевой), а також ряд документальних фільмів. Всі картини були переозвучені і оцифровані в Національному центрі Олександра Довженко. Також була презентована книга "Зачарований Десною" Василя Марочки, який спробував написати історичний портрет Олександра Довженко (згідно із заповітом його другої дружини Юлії Солнцевой, його особистий архів буде відкритий лише в 2020 році).

В рамках заходу відбулася українська прем'єра документального фільму російського документаліста Іллі Іванова "Американська трагедія Олександра Довженко" про роботу режисера над фільмом "Прощай, Америка!", зйомки якого були перервані в 1951 році по указу сталіна.

В п'ятницю президент Віктор Ющенко видав указ "Про увічнення пам'яті Олександра Довженко", яким між іншим передбачається створити спеціальну комісію для вирішення питання про перезаховання Олександра Довженко і його дружини Юлії Солнцевой на Україні (зараз прах режисера і його дружини покоїться на Новодевічему кладовищі у Москві).

15
Художні кінофільми / Re: Зачарована десна
« : Листопад 12, 2008, 12:13:20 am »
Взагалі - той екселівський перелік то є мій приватний відео-архів, і він випадково потрапив до загального перегляду.
Якщо Вам потрібен художній фільм-кіноповість "Зачарованная Десна" знятий у 1964 році по сценарію Олександра Довженко, режисером Юлією Солнцевою (жінкою Довженка), то його у мене немає. Я й сам не проти переглянути, хоча там скоріш за усе рос-мова.
А я маю запис з телеканалу УТР (посередньої якості) файл: ZacharovanaD.mpg    д/ф "Зачарована Десна" , розмір: 465Mb, тривалість:  19'35" . Як тільки у мене з'явится прямий доступ до ftp (нажаль чоботар і сам без чобіт) закину.

Сторінок: [1] 2 3 4