Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - StarFort

Сторінок: [1] 2
1
Завтра розпочинається прийом робіт на тринадцятий конкурс Літературного об'єднання "Зоряна фортеця".
Тема конкурсу: Варвари!
Обсяг конкурсного оповідання: від 10000 до 30000 знаків з пробілами.

Докладніше: http://starfort.in.ua/page/barbarians

2
У вересні виповнюється 150 років від дня народження Михайла Михайловича Коцюбинського. До цієї події оголошується конкурс короткої фантастичної прози «Тіні забутих предків». Конкурс проводить літературне об'єднання «Зоряна фортеця».

Про що можуть написати автори? Перш за все, це має бути саме фантастичний твір. Необов'язково, зрештою робити оповідання про Коцюбинського на історичному матеріалі. Спробуйте переосмислити — які твори класика є для вас актуальними зараз, які будуть такими — а от, скажімо, через сто, п'ятсот, тисячу років? Чи, може, про них пам'ятатимуть лише фахівці-літературознавці?
Можна переосмислювати мотиви певних текстів Коцюбинського — причому не тільки фантастичних — в новому, власне, фантастичному антуражі. Наприклад, згадайте, як це зробило подружжя Дяченків із «Лісовою піснею» Лесі Українки. Можна говорити про наслідування та розвиток певних мотивів, тем, стилістики, — але все ж таки ця прив’язка повинна бути не умозірною, не надуманою, а очевидною.
А можна знайти інші цікаві рішення, трактування, мотиви, які ляжуть в основу вашого твору. Зрештою, спробуйте перечитати Коцюбинського свіжим поглядом, забувши про шкільні уроки — можливо, ви будете дуже сильно здивовані. Та ні — напевно будете!

Конкурс пройде з 7 липня по 9 серпня 2014 року.

У рамках заходів 9-го Львівського міжнародного фестивалю на 21-му Форумі видавців у Львові 2014 планується проведення майстер-класу, на якому будуть розглянуті шість творів з конкурсу «Тіні забутих предків». Керівником стане письменник Володимир Арєнєв. Майстер-клас буде проведено серед інших заходів Фестивалю, присвячених Михайлу Коцюбинському.

В літоб'єднання є певні домовленості й плани щодо тематичної збірки художньої прози, присвяченої життю та творчості Коцюбинського. Перемога чи поразка в конкурсі необов’язково корелюватимуть із публікацією в збірці. Можливо, туди потраплять не тільки твори переможців. А можливо, рівень жодного з творів не виявиться достатньо високим. Але в будь-якому разі на даний момент єдина «прохідна» умова (крім, власне якості) — це те, що у творі тим чи іншим чином повинна обігруватися тема Коцюбинського. Його життя, його творчість, його улюблені теми.

Сайт конкурсу: http://manticore.starfort.in.ua/page/konkurs-miniatjur-tini-zabutih-predkiv
 Facebook: https://www.facebook.com/groups/starfort/

3
Різне / Золота мантикора ІІІ
« : Травень 20, 2013, 08:00:37 pm »
Тема конкурсу: «Темний бік часу».
Все, що час сховав від наших очей. Що було насправді. Що буде насправді.

На конкурс приймаються оповідання українською і російською мовами обсягом від 5 до 20 тис. знаків, що раніше не друкувалися.
Терміни проведення конкурсу: 25 травня – 22 червня.
Голосування учасників: 23 – 29 червня.
Робота журі: 30 червня – 24 липня.
Проголошення переможців: 25 липня.

Для оповідань російською: http://manticore.fantregata.com/

4
Різне / ЗФ-10. Старт!
« : Січень 15, 2013, 09:16:51 am »
15.01.2013

Раді повідомити, що сьогодні розпочинається прийом творів на ювілейний Десятий конкурс фантастичного оповідання «Інше життя» літературного об’єднання «Зоряна фортеця».
Тему конкурсу запропонував переможець попереднього конкурсу Олексій Тимошенко. Ми чекаємо на оповідання, в яких буде щось, що відрізняється від сталого, звичного життя, чи існування, інша форма буття, устрою і т.д.

Прийом оповідань триватиме до 17 лютого.

Шість творів будуть передані на майстер-клас під керівництвом визнаних майстрів пера, зоряного харківського дуету Генрі Лайона Олді! Майстер-клас відбудеться у рамках проведення Тридцять п’ятого Загальноєвропейського конвенту любителів фантастики «Єврокон-2013» у місті Києві 12 або 13 квітня. Тож наші учасники зможуть не лише підвищити свій професійний рівень, але й відвідати заходи міжнародного конвенту, поспілкуватись із визнаними українськими, російськими та європейськими авторами, придбати новинки фантастичної літератури.

Але це ще не всі сюрпризи ювілейного конкурсу. На чисельні прохання членів літературного об’єднання «Зоряна фортеця», координатори вирішили заохотити також і найбільш талановитих рецензентів конкурсних творів. Переможець конкурсу рецензентів зможе запропонувати будь-яке, в тому числі своє конкурсне оповідання до участі у майстер-класі.

Конкурсна сторінка http://starfort.in.ua/page/otherlife

Розповсюдження інформації про конкурс та дружній піар усіляко вітаються.

Ласкаво просимо до Іншого життя!


5
Різне / ЗФ-9. Тема: "Подорож до себе"
« : Серпень 21, 2012, 07:30:20 pm »
З 1 вересня 2012 року розпочинається прийом оповідань на Дев'ятий конкурс «Зоряна фортеця».
Тема конкурсу: «Подорож до себе, або Міфопоетика України». 
До конкурсу приймаються оповідання українською мовою обсягом від 10 до 25 тис. знаків із пробілами, які раніше не друкувались і не з'являлись в Інтернеті. Переможці конкурсу будуть рекомендовані до друку в періодичні видання.
За традицією конкурс завершиться майстер-класом, який пройде у листопаді 2012 р. в м.Києві. Вестиме майстер-клас письменник, лауреат премії «Портал» Володимир Єшкілєв.
Строки завершення прийому творів та кількість учасників майстер-класу будуть проголошені до 10 вересня.

Коментарі до теми:
Цитувати
Минуле - чудовий матеріал для прогнозування майбутнього. Звичайно, письменник-фантаст має бути «громадянином всесвіту», але цього разу запропоновано пошукати натхнення саме в українській традиції.
Чудово, якби творча думка усіх авторів змогла плідно трансформувати НАШУ міфологію у справжню наукову фантастику. Але передбачаючи зворотнє, висувається обов'язкова умова: Все вітчизняне. Тобто твір без чужорідних елементів та запозичення (у фентезі - якщо ельфи, то з шаблюками, якщо тролі, то з оселедцями. Це жарт). Ніяких вухатих, ніяких «Володарів кілець» та «Гаррі Поттерів». Дозволяються песиголовці, летючі кораблі та жовто-блакитне «яйце-райце».
Давайте вже підтримувати власні традиції. В науково-фантастичному чи фентезійному обрамленні - то вже на розсуд автора.

Твори надіслані до 01 вересня не розглядатимуться.
Під час проведення конкурсу, традиційно, діятиме рубрика Літпроцес

Конкурсна сторінка http://starfort.in.ua/page/travel

Запрошуємо усіх талановитих.

6
Різне / Золота мантикора: Нові горизонти
« : Травень 07, 2012, 02:45:01 pm »
Розпочався прийом робіт на конкурс "Золота мантикора: Нові горизонти".
Сторінка української ліги конкурсу http://manticore.starfort.in.ua/page/new-horizon

Правила проведення конкурсу http://manticore.starfort.in.ua/gm-rules

Запрошуємо до участі.

7
Різне / ЗФ-8. Майстер-клас
« : Квітень 23, 2012, 08:31:03 pm »
Запрошуємо 12 травня на творчу зустріч «Фортеця під каштанами».
 
В програмі зустрічі:
10.30 – 11.30 Вступна лекція майстра Восьмого конкурсу літературного проекту «Зоряна фортеця» Володимира Арєнєва
11.40 – 15.00 Майстер-клас (з кава-брейками)
15.30 – 17.30 Мінікон «Зоряна сага». Тематичний конвент за всесвітами «Світлячка» та «Зоряниx воєн». Ведуча Олександра Руда
17.30 – 18.00 Вручення призів, дипломів та підбиття підсумків.

Під час нашої зустрічі діятиме книжкова крамниця, лавка прикрас та сувенірів ручної роботи та ігротека з настільних ігор.
 
Організаційний внесок – 10 гривень.
 
Збір учасників майстер-класу о 10.00 біля фонтану «Самсон». Учасники майстер-класу звільняються від організаційного внеску.

http://starfort.in.ua/page/fortecja-pid-kashtanami

8
Різне / Золота мантикора
« : Квітень 18, 2012, 08:06:01 pm »
Фестиваль «Карпатська мантикора», літературний проект «Зоряна фортеця» та конкурс «Фантастическая регата» раді повідомити про початок конкурсу «Золота мантикора: Нові горизонти».
 
Цього разу редакція альманаху «Мантикора» запропонувала звернутися до підліткової фантастики. Оповідання мають бути направлені на молодіжну аудиторію - це обов'язкова умова. За жанрами обмежень немає - НФ, фентезі, кіберпанк, магічний реалізм...
 
Конкурс триватиме з 7 травня по 2 червня. Як і торік, він пройде у два етапи: голосування авторів і тур журі.
 
Кращі оповідання отримають публікацію в другому числі альманаху «Мантикора» та змагатимуться за призи «Золота Мантикора», «Велика Залізна Мантикора» та три «Залізні Мантикори». Нагородження відбудеться на фестивалі фантастики «Карпатська мантикора» у серпні 2012 р.
 
Оповідання приймаються українською та російською мовами.
 
Для оповідань українською: http://manticore.starfort.in.ua
 
Для оповідань російською: http://manticore.fantregata.com

9
13 лютого розпочинається прийом робіт на Восьмий конкурс проекту Зоряна фортеця.

Тема: «Живий метал».
Пояснення до теми:
Звичайно, про це вже багато писали. Тут і термінатори, і живі авто чи мечі, і інтелектуальні космічні кораблі. Що ж, придумайте щось нове і особливе. Сподіваюся, ми зможемо дізнатися багато цікавого про неймовірні відкриття невизнаних геніїв від науки, будемо мандрувати поряд з неймовірними фентезійними металевими персонажами, відчуємо металевий присмак фантастичного бойовика, поринемо у світ альтернативної історії, де керує саме він, живий метал. Визначимося, нарешті, чи є у робота чи комп’ютера душа.
Всім натхнення і успіхів! Щиро бажаю молодим талановитим авторам завоювати «Зоряну фортецю». Це дійсно незабутнє враження.
Тему надав переможець попереднього конкурсу Вадим Соколенко.

Початок прийому робіт: 13 лютого 2012 року (тексти надіслані до початку прийому робіт не розглядаються).

Обсяг конкурсного оповідання: до 25 тисяч знаків з пробілами.

Традиційно, конкурс завершить майстер-клас. Особу майстра, дату та час проведення майстер-класу буде повідомлено додатково.

Сюрпризи - гарантуємо :)


10
Фестиваль фантастики «Карпатська мантикора», літературний проект «Зоряна фортеця» та конкурс «Фантастическая регата» представляють новий спільний конкурс оповідань «Золота Мантикора».

На базі конкурсних оповідань буде сформовано перший номер нового альманаху фантастики «Мантикора», презентація якого відбудеться у червні 2011 року на фестивалі «Карпатська мантикора» (м. Івано-Франківськ).

Тема конкурсу: «Легенди гір».
Обсяг: 5000 – 20000 знаків.
Строки: с 1 березня по 3 квітня 2011 року.

Конкурс пройде в два тури.
У першому турі голосуванням учасників будуть визначені кращі оповідання, які вийдуть у другий тур.
У другому турі експертне журі визначить переможців серед оповідань, які вийшли до другого туру.

Голосування учасників: 4 - 9 квітня 2011
Робота журі: 10 - 25 квітня 2011

Оповідання приймаються українською та російською мовами.
Для оповідань українською: http://manticore.starfort.in.ua
Для оповідань російською: http://manticore.fantregata.com
Переможці будуть визначені з усіх оповідань, яки вийшли до другого туру, незалежно від мови твору.

Переможців очікують призи фестивалю («Золота Мантикора», «Велика Залізна Мантикора» (вибір спонсорів), три «Залізні Мантикорт») і гонорарні публікації у альманасі. Твори-переможці, які написані російською мовою, для публікації будуть перекладені українською.

--------------------------------------------------------------------------------

11
З понеділка 17 січня розпочинається прийом робіт на шостий конкурс проекту Зоряна фортеця.
Тема конкурсу: Екскурсія (тему надано переможцем попереднього конкурсу Драконом УФО)
На конкурс приймаються фантастичні україномовні оповідання обсягом від 10 000 до 25 000 символів.
Прийом робіт триватиме до 05 березня.

Цього разу ми також не будемо обмежуватися самим лише конкурсом. На основі надісланих оповідань буде проведено майстер-клас.

Більш докладно - найближчим часом на сайті конкурсу http://starfort.in.ua


Приєднуйтесь до штурму Зоряної фортеці.

P.S. Піар всіляко вітається :)
P.P.S. Твори переможців попередніх конкурсів було опубліковано в часописах "Український фантастичний оглядач" (УФО) та "Реальність фантастики".

12
Триває прийом робіт на V конкурс проекту Зоряна фортеця.

Тема:
Товар поверненню не підлягає, або Артефакт з дефектом

Об'єм конкурсного оповідання:
від 15 тисяч до 40 тисяч знаків з пробілами.

Строки прийому робіт:
до 10 жовтня 2010 року.

Докладніше на конкурсній сторінці http://starfort.in.ua/

13
Триває IV конкурс проекту "Зоряна фортеця". Тема цього конкурсу "За ри дні до народження".
Ми чекаємо на Ваші оповідання до 21 лютого 2010 року. Докладніше на сайті http://starfort.in.ua/ та у конкурсних спільнотах http://community.livejournal.com/starfort/ та http://vkontakte.ru/club11391466

14
14 вересня розпочнеться ІІІ конкурс україномовного фантастичного оповідання.
Усіх запрошуємо до участі у конкурсі http://starfort.in.ua/

15
Завершився прийом робіт на конкурс фантастичного оповідання "Шкідлива криза" проекту Зоряна фортеця.
Що з цього вийшло - дивіться на http://www.starfort.in.ua/page/crisis

Запрошуємо до наступних конкурсів нашого проекту

Сторінок: [1] 2