Україніка

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Форум Україніки - відкрито!

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Холод

Сторінок: [1]
1
Україніка / Оптимізація сайту 2012
« : Жовтень 31, 2012, 10:07:28 am »
УВАГА! На сайті з листопада 2012 розпочалася оптимізація. Буде видалено деякі малозначимі матеріали, які виставлялися на початку формування сайту, так би мовити "на пробу", а також ті загальновідомі речі, якими заповнено весь інтернет (на жаль розмір сервера не гумовий). Також монстро-подібні *.mpg (MPEG2) файли буде переконвертовано у *.avi (MPEG4). Так що не панікуйте, коли не працюватимуть деякі посилання з пошуковиків та каталогів, а попробуйте зробити пошук ручками безпосередньо на сайті. З повагою, команда ukraine.ck.ua-ків.

2
21 жовтня 2008 року у Львові, відбулася презентація художньо-документального фільму "Бандерівці", знятого з ініціативи та за сприяння Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Цей 40-хвилинний фільм висвітлює боротьбу українців за свою державу у першій половині минулого століття. Його створено насамперед для наших молодих сучасників - тих, хто хоче знати роками замовчувану правдиву історію своєї нації і своєї країни".

Фільм розповідає про події, пов'язані із Західноукраїнською Народною Республікою, про голодомор 1932-1933 років, про боротьбу УПА.  Уперше на екрані відтворено  за реальними подіями на реальній місцевості  бій дивізії "Галичина". "Ми прагнули розповісти, - сказав Любомир Горбач, - чому було створено цю дивізію і за що боролася вона насправді. Себто, щоб зруйнувати усі міфи про її формування".

Більше інформації тут : http://www.vosvoboda.info/ukr_txt005044.

Якщо хтось має цей фільм - діліться!

3
Шукаю пісні полтавської групи "Краяни". Наприклад : Краяни, група. Український сувенір /Викон. Група "Краяни"; Худож. кер. А.Пащенко.- М.: Мелодия, 1988.- 1 грп., стерео.

4
Мультфільми / Нові мультики
« : Лютий 27, 2008, 03:54:14 pm »
Сюди надсилайте інформацію про нові Українські мульфільми, або іноземні - перекладені Українською мовою, які з'явилися в Українському просторі. Бажано додавати короткий анонс та відгуки після перегляду.

5
Аудіо книги / Шукаю КНИГУ
« : Січень 03, 2008, 12:09:16 am »
Признавайтесь у кого є "Ніч перед Різдвом" Миколи Гоголя  Українською мовою. Посилання на щось подібне тут http://yees.cd/audiobooks/skazki/info/56654.

6
Хочу започаткувати тему про книги,які повинні бути в бібліотеці кожного Українця (з великої букви). Це книги (і автори), які зробили великий внесок в розвиток культури та світогляду, незалежно від теми , змісту та об'єму. Наприклад : "Кобзар" Тараса Шевченка, чи "Настина читанка" Бориса Грінченка. Велике прохання - не писати "шо попало", а давати свої власні думки, щодо прочитаного та баченого. Бажано посилання на існуючі джерела: бібліотеки, видавництва чи магазини, де є описи, скани та малюнки.

Сторінок: [1]